Úvod » Aktuálně - novinky - program na týden

2.kolo mistrovské soutěže - Němčice nad Hanou

publikováno 06.09.2014

V druhém kole okresního přeboru jsme narazili na vítěze lonského ročníku - celek FK Němčice nad Hanou. Tým složený pouze z borců ročníku 2002 byl tentokráte nad naše síly. V prvním poločase náš o rok a půl mladší tým hral hodně zakřiknutě a s velkým respektem, nebyli jsme vůbec schopni se dostat do ´´naší´´ hry.. Moc nám nepomohl první ušmudláný gol, který padl velmi rychle.Až posledních 10 minut prvního poločasu jsme se začali častěji dostavat na půlku soupeře, jenže pak přišel neregulární gol do šatny po utočném faulu na Fanu Karáska - viz video http://youtu.be/WW23OX00_LA , který rozhodčí neodpískal , a do šaten jsme odchazeli za stavu 0:2 pro domácí. V druhém poločase jsme se sice více osmělili a začali hrát také dopředu, ale dnes to proti kompaktnímu a sehranému týmu Němčic nestačilo. V závěrečné desetiminutovce jsme měli po přečíslení nejdříve 2 na 1 a potom dokonce 3 na 1 dvě tutovky, tyto však skončili na domacím brankáři, kterého jsme v dnešním utkáni ale moc nezaměstanili.

FK Němčice nad Hanou - TJ FC Kostelec na Hané  4:0  /2:0/

Sestava: Hradečný- Pavlíček, Grygarová, Drápal, Kořenovský,Dvořák,Popelka, Šindler, Dohnal, Moťka, Chmelo,Klapka,Komišák, Karásek.