Profesionální analýza zápasů na okresní úrovni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

publikováno 23.08.2014

Pro letošní sezonu 2014-2015 spouštíme revoluční projekt , na okresní urovni mládežnického fotbalu naprosto nevídaný a to ANALÝZU FOTBALOVÝCH ZÁPASU TECHNOLOGII ADIDAS MICOACH , věc která je dostupná u ligových mužských celků a zahraničních týmů. Každý hráč našeho týmu bude při všech zápasech monitorovách pomocí ADIDAS MICOACH CHIPU . Výsledkem je pak na internetu dostupná aplikace s údaji o každém hráči, počtu naběhaných kilometrů, průměrná rychlost, max. dosažená rychlost, akcelerace, počet sprintů , aktivní čas , množnství naběhané ve vysoké intenzitě apod. Díky partě nadšenců, trenérů které mládežnický trénink skutečně baví se nám podařílo zajistit potřebné technické i softwarové vybavení a vše jsme si již mohli poprvé vyzkoušet při našem prvním přátelském utkání proti týmu MFK Vyškov. Ta technologie nám přínaší neuvěřitelné množství nových informací a všechněm zájemcům z řad fotbalových oddílů různých kategorii jsme tuto novodobou věc schopni odprezentovat. Již brzy na těchto stránkách - a sestersky na stránkách týmu mladších žáků Kostelce na Hané přineseme analýzy našeho týmu . I NA OKRESNÍ UROVNI SE PŘI TROŠE VŮLE A NADŠENÍ DAJÍ DĚLAT VELKÉ VĚCI !!!!!!!!

Náš tým má taktež k dispozici další zajímavou tréninkovou pomůcku- RADAR, který dokáže měřít rychlost fotbalové střely či vhozeného autu.    Tímto způsob lze sledovat v čase rozvoj určitých dovedností mládeže jejich zlepšování.I tento jsme schopni na požádaní zapůjčit . Brzy budeme mít k dispozici naprostou novinku ve světě tréninku fotbalové mládeže- MÍČ ADIDAS MICOACH , který dokáže analyzovat přímo na hřišti techniku střely a pomůže hráči tuto zlepšít a zdokonalit!!!!!

Moťka Pavel-trenér U12 Klenovice n.H.-Kostelec n.H.