Mistrovské utkání 24.května 2014 - Klenovice na Hané

publikováno 25.05.2014

Přišel další květnový víkend -  a tím pádem další 3 naplánovaná mistrovská utkání starší přípravky U11 , a zároveň také námi poslední pořádaný "turnaj" v této sezoně. Našimi soupeři byli tým Mostokovic, 1.SK Prostějov a TJ Jiskra Brodek u Konice. Zápas s Brodkem u Konice se sice začal a odehrál se jeden poločas ve kterém jsme měli jasně navrh a také 2 vyložené šance, ale za bezbrankového stavu došlo k přerušení zápasu z důvodů, které zde nechci nějak rozvadět. Každopádně se toto utkání bude po dohodě obou trenérů opakovat.

A nyní již k našim utkáním.

TJ Sokol Klenovice na Hané - TJ Mostkovice   5:3

V utkaní, ve kterém nastoupilo uplně jiné mužstvo , než proti kterým jsme hrali na podzim- jsme měli jasně pod kontrolou. Šancí bylo nespočetně a goly jsme dostali většinou po chybách brankáře. Zahráli si i mladší kluci , hráči si snažili plnit svoje povinnosti a až na zbytečně tvrdou hru , kterou se prezentovali soupeři a kterou rozhodčí připustil , není co dál popisovat.

TJ Sokol Klenovice na Hané - 1.SK Prostějov  6:2

Velmi pěkné utkání , ve kterém jsme soupeře jasně přehráli . Z uktání jsem měl mírnou obavu , v této okresní soutěži s námi hrají totiž kluci r.2005, kteří jsou velmi šikovní ale prostějovskjé áčko odjelo na republikový turnaj do Ostravy a prostějovací k nám tak přijeli  s týmem B posílenými o 4 kluky z A týmu r.2004. Tito kluci v prvním utkání smetli Němčice nad Hanou 9:3 . Nicmeně naší kluci hráli výborně, předváděli pěkné kombinace, dařilo se jim též v souboji jeden na jednoho,důsledné obsazování protihráčů konečně přineslo ovoce. Výborně též zachytal Honza v bráně. Pochvalu zaslouší všichni , speciálně pak Lukášek Chmelo, kterému se oba zapasy hodně povedli, hrál nesobecky , týmově se spoustou tutových přihrávek.

Do konce sezony nám zbývají už jen 3 mistrosvké utkání, které odehrajeme všechny 7.června v sobotu .

Sestava: Svozil-Sedlák, Moťka, Vacek, Linhart, Behúl, Horák, Nehera,CHmelo